Napsali o nás

Adrian Kolek
Adrian Kolek
Podnikatel
Za svou kariéru jsem realizoval již 17 projektů a každý z nich měl svůj web. Ale nikdy se mnou nikdo nekomunikoval na tak profesionální úrovni jako Tomáš Drdla. Dodržuje termíny, přidává super nápady z vlastní iniciativy a rád poradí. Kéž by byli i ostatní jako Tomáš. Děkuji moc za již dva krásné weby.
Petr Špetlík
Petr Špetlík
Podnikatel
Práci pana Tomáše mohu jen doporučit. Využil jsem jeho služeb na několik webů a ještě jich máme před sebou několik. Byl jsem překvapen, že to je první webo tvůrce, kterému jsem rozuměl co říká. Byl jsem mile překvapen i množstvím oblastí, ve kterých se vyzná. Je to takový webový konciéř. Jeden web, byl oříšek na zabezpečení a ani zde mne pan Tomáš nezklamal. Již několik specialistů si vylámalo zuby na prolomení webu. Zkusí te to i vy? www.neverejne.com.
Jiří Mouka
Jiří Mouka
Podnikatel
Tomáš mi pomáhal na několika projektech a pokaždé jsem byl překvapený jeho rychlostí a smyslem pro detail. Mohu jenom doporučit 🙂
Martin Luňák
Martin Luňák
Marketingový GURU
Na Tomášovi oceňuji jeho všeho upřímnost, kreativitu a všestrannost, které využívá i ve spolupráci se mnou na strategii mého marketingu. Když se chci podívat na svůj nápad z více úhlů pohledu a zároveň chci mít komplexní pohled Tomáš je právě tím člověkem, koho vyhledávám - říká jak to je, né jak to chci slyšet. Vše co radí podkládá fakty. Pokud chcete na to co děláte více pohledů a ne med kolem pusy doporučuji Vám oslovit Tomáše.
Kryštof Látal
Kryštof Látal
Homeopat a týmový konzultant
S Tomášem spolupracuji už několik let, známe se od doby společné spolupráce ve vzdělávacím institutu JáNěkdo.CZ. U Tomáše se mohu podepsat minimálně pod jednu věc, je to úžasný webotvůrce. Ptáte se díky čemu? Tomáš je lidský a profesionální zároveň. Nejprve se ptá a zjišťuje jaká jsou klientova očekávání, ve chvíli kdy vidí hodnotu pro obě strany, navrhuje konkrétní řešení a pomoc.
David Skoupý
David Skoupý
Marketingový GURU
Tomáš dokáže dát projektům velkou přidanou hodnotu, kterou získal vlastním podnikáním. Díky tomu ho mohu doporučit pro každého podnikatele či firmu, která potřebuje na propagaci na internetu zapracovat.
Marek Hervíř
Marek Hervíř
Co-Owner ve společnosti HETRA Media s.r.o.
S Tomášem spolupracujeme již přes 2 roky, stará se o vývoj webů u některých našich klientů a pomáhá nám vyvíjet a udržovat naše vlastní webové projekty. S Tomášem je skvělá spolupráce, je to skvělý člověk po osobní i pracovní stránce. Nejvíce si vážím vstřícného a profesionálního přístupu a velmi flexibilní komunikace, která se u programátorů moc často nevidí. Skvělý je i přesah do SEO, který zvládá na jedničku. Spolupráci s Tomem mohu vřele doporučit.
Martin Kůra
Martin Kůra
Senior SEO Consultant
Tom je v první řadě skvělý parťák do businessu. Má business myšlení a dokáže ho skloubit s tvorbou webu. To se u webotvůrce často nevidí, a nejen proto jsou jím vytvářené projekty úspěšné. Záleží mu na úspěchu vašeho podnikání a spoluvytvářet váš úspěch Toma viditelně baví. Proaktivně navrhuje řešení - pokud jde něco udělat jednoduše, Tom najde cestu. Pokud úkol vyžaduje preciznost, můžete se na něj spolehnout. Jedná férově, umí přiznat chybu a i vás na chybu upozornit, což vás posouvá dopředu. Za 2 roky spolupráce bych neměnil.
Branislav Blaškovič
Branislav Blaškovič
Majitel společnosti Brani s.r.o.
Práca s Tomášom má hlavu a pätu a preto s ním rád spolupracujem. Reaguje veľmi promptne a na každý problém nájde riešenie. Som rád, že som správu webu previedol pod neho - už nemusím nič riešiť.
Přidejte se mezi spokojené klienty i Vy