Vylepšíme váš shoptet dle vašich představ

Rozšíříme funkce e-shopu

Rozšířením funkcí získáte spoustu zajímavých možností, dokáží vám pomoci s procesy nebo rutinní prací. Pojďme z vašeho e-shopu vytvořit uživatelsky příjemné prostředí, které je maximálně efektivní.

Úpravy funkcí

Detailně se vám podíváme na všechny funkce, které využíváte a navrhneme nové, lepší řešení.

E-shopové formuláře na míru

Předdefinované formuláře často nenabízí vše, co od nich očekáváme. Vytvoříme a upravíme vám formulář na míru, který naplní vaše očekávání a zapadne do celého kabátu e-shopu. V praxi to může znamenat přidání funkcí, specifických políček nebo zpracování dat z formuláře.

Jaká je sazba za nádstavbový vývoj vašeho E-shopu?

Nastavení a úprava e-shopu na platformě Shoptet se účtuje sazbou 900 Kč /hod

https://www.webotvurci.cz/wp-content/uploads/2018/03/003-support-400x400.png

Konfigurátory

Zakomponujte do vašeho e-shopu uživatelsky přívětivý konfigurátor. Lidé dnes mají rádi možnosti volby. Dejte jim šanci si navolit a nakonfigurovat produkt dle jejich představ. 

Ještě nemáte E-shop nebo byste chtěli využít jiné služby?

Shoptet administrace

Ušetříme vám až 70% vašeho času u klikání a hledání zbytečně schovaných tlačítek, která jsou pro vás důležitá. Díky naší práci, bude ta vaše mnohem efektivnější.

VÍCE
Shoptet

Vytvoříme vám e-shop na platformě shoptet. Kompletní servis a podpora v jednom. Napište nám, domluvíme si společnou konzultaci a dáme se do práce.

VÍCE
Úprava Shoptet šablon

Redesign, úprava detailů a vyšperkování vaší šablony k dokonalosti. Prokonzultujeme s vámi možné zlepšení, rozšíření funkcí a nakódujeme vám šablonu na míru.

VÍCE

Zaujali jsme vás?
Napište nám a my se do 24 hodin ozveme

Reference