Něco málo o nás

Nebudeme Vás nudit otřepanými frázemi, že jsme inovativní (což jsme) a že jsme do práce opravdu zapálení, což jste určitě četli už mockrát. Místo toho Vám naservírujeme fakta.

Tvorbě webů, e-shopů a programování se věnujeme už od roku 2009 a od té doby jich máme na kontě již spoustu, jak je patrné z našeho portfolia. Takové to "napsali o nás", kde si mnozí dávají 5 hvězdiček a psali jim to kamarádi a známí, tak to jsou u nás skuteční klienti, se kterými spolupracujeme na všem možném. Většina z nich komunikovala s Tomem, našim hlavním guru, který má na IT experta bezvadný přístup ke klientům. Ostatně zkuste zavolat a hned pochopíte.

//www.webotvurci.cz/wp-content/uploads/2024/02/Screenshot-2024-02-06-at-10.43.00.png
//www.webotvurci.cz/wp-content/uploads/2019/07/gfluence.png

S klienty mluvíme bez zbytečné hatmatilky a opravdu srozumitelně. Když máte nějaký projekt, návrh, který by mohl být problematický, tak Vám to řekneme hned v úvodu, abychom Vám zbytečně nepálili budget, a vymyslíme společně lepší řešení, které bude mít hlavu a patu.

Tento model nám funguje u IT společností, personálních agentur, rodinných i developerských firem. Máte projekt, který chcete posunout dál? Stačí najet dolů a napsat nám přes náš kontaktní formulář. Budeme se těšit!

Náš tým

//www.webotvurci.cz/wp-content/uploads/2021/08/tomd-1024x678-1.jpg
Kapitán

Tomáš Drdla

//www.webotvurci.cz/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20190702_103608-scaled-1.jpg
Kodér

Jan Žáček

//www.webotvurci.cz/wp-content/uploads/2021/08/lukas-batrla.jpg
Senior kodér

Lukáš Batrla

//www.webotvurci.cz/wp-content/uploads/2023/04/js_foto.jpg
Projekt Manager

Jan Sedlačík

//www.webotvurci.cz/wp-content/uploads/2023/04/tomas_linhart.jpg
Programátor

Tomáš Linhart

//www.webotvurci.cz/wp-content/uploads/2023/04/martin.jpg
Programátor

Martin Winkler

//www.webotvurci.cz/wp-content/uploads/2023/08/IMG_5478-1.jpeg
Kodér

Matěj Vaculík

//www.webotvurci.cz/wp-content/uploads/2023/04/andrea-1.jpg
Projekt Manager

Andrea Benešová

Zaujali jsme Vás?

Napište nám a my se do 24 hodin ozveme

Zavolejte nám

Jednatel společnosti
Tomáš Drdla
Tel.: +420 728 089 029

Napište nám

E-mail: jsme@webotvurci.cz

Navštivte nás

Adresa: Poděbradova 276/28
612 00 Brno-Královo Pole

Rychlý dotaz

  Tomáš Drdla

  Majitel

  +420 728 089 029
  jsme@webotvurci.cz

  Webotvurci s.r.o.
  Poděbradova 276/28
  612 000 Brno-Královo Pole

  WEBOTVŮRCI S.R.O., IČ 08320004, DIČ CZ08320004, SÍDLO HOUBALOVA 3023/8, LÍŠEŇ, 628 00 BRNO, PRÁVNICKÁ OSOBA ZAPSANÁ V OBCHODNÍM REJSTŘÍKU VEDENÉM U KRAJSKÉHO SOUDU V BRNĚ S.Z. C 113072, OD 8. ČERVENCE 2019

  Podívejte se, s čím vším Vám pomůžeme

  Tvorba webu

  Vlastnit web je v dnešní době základ. Stejně tak schopnost se prezentovat v online světě, která je pro firmy nezbytností. Prokonzultujeme s Vámi nejrůznější varianty webových stránek a vytvoříme je přesně podle vašich představ.

  VÍCE
  Shoptet

  Vytvoříme vám e-shop na platformě shoptet. Kompletní servis a podpora v jednom. Napište nám, domluvíme si společnou konzultaci a dáme se do práce.

  VÍCE
  Správa webu

  Svěřte nám web do rukou a my se postaráme o všechno, co je potřeba. Aktualizace šablon, pluginů, vytváření pravidelných záloh. My zkrátka vše kontrolujeme za Vás a Vy můžete bez starostí rozvíjet své podnikání.

  VÍCE

  Řekli o nás

  Adrian Kolek
  Adrian Kolek
  Podnikatel
  Za svou kariéru jsem realizoval již 17 projektů a každý z nich měl svůj web. Ale nikdy se mnou nikdo nekomunikoval na tak profesionální úrovni jako Tomáš Drdla. Dodržuje termíny, přidává super nápady z vlastní iniciativy a rád poradí. Kéž by byli i ostatní jako Tomáš. Děkuji moc za již dva krásné weby.
  Petr Špetlík
  Petr Špetlík
  Podnikatel
  Práci pana Tomáše mohu jen doporučit. Využil jsem jeho služeb na několik webů a ještě jich máme před sebou několik. Byl jsem překvapen, že to je první webo tvůrce, kterému jsem rozuměl co říká. Byl jsem mile překvapen i množstvím oblastí, ve kterých se vyzná. Je to takový webový konciéř. Jeden web, byl oříšek na zabezpečení a ani zde mne pan Tomáš nezklamal. Již několik specialistů si vylámalo zuby na prolomení webu. Zkusí te to i vy? www.neverejne.com.
  Jiří Mouka
  Jiří Mouka
  Podnikatel
  Tomáš mi pomáhal na několika projektech a pokaždé jsem byl překvapený jeho rychlostí a smyslem pro detail. Mohu jenom doporučit 🙂
  Martin Luňák
  Martin Luňák
  Marketingový GURU
  Na Tomášovi oceňuji jeho upřímnost, kreativitu a všestrannost, které využívá i ve spolupráci se mnou na strategii mého marketingu. Když se chci podívat na svůj nápad z více úhlů pohledu a zároveň chci mít komplexní obrázek, Tomáš je právě tím člověkem, koho vyhledávám - říká, jak to je, ne jak to chci slyšet. Vše, co radí, podkládá fakty. Pokud chcete na to, co děláte, více pohledů a ne med kolem pusy, doporučuji Vám oslovit Tomáše.
  David Skoupý
  David Skoupý
  Marketingový GURU
  Tomáš dokáže dát projektům velkou přidanou hodnotu, kterou získal vlastním podnikáním. Díky tomu ho mohu doporučit pro každého podnikatele či firmu, která potřebuje na propagaci na internetu zapracovat.
  Martin Kůra
  Martin Kůra
  Senior SEO Consultant
  Tom je v první řadě skvělý parťák do businessu. Má business myšlení a dokáže ho skloubit s tvorbou webu. To se u webotvůrce často nevidí, a nejen proto jsou jím vytvářené projekty úspěšné. Záleží mu na úspěchu vašeho podnikání a spoluvytvářet váš úspěch Toma viditelně baví. Proaktivně navrhuje řešení - pokud jde něco udělat jednoduše, Tom najde cestu. Pokud úkol vyžaduje preciznost, můžete se na něj spolehnout. Jedná férově, umí přiznat chybu a i vás na chybu upozornit, což vás posouvá dopředu. Za 2 roky spolupráce bych neměnil.