Shoptet

Chcete vlastní e-shop?

Pro naše zákazníky vyvíjíme e-shopy na platformě Shoptet. Proč právě na Shoptetu? V České a Slovenské republice je tato platforma jedničkou na trhu a disponuje všemi funkcemi, které dobrý e-shop potřebuje k tomu, aby uspěl.

Snadnou a intuitivní správu ocení každý majitel e-shopu

Shoptet je vyvíjen odborníky, kteří jsou špičkami ve svém oboru (marketingu, designu, UXu). Díky tomu získáte e-shop, který má mnohem větší hodnotu, než když poptáváte tyto špičky v oboru jednotlivě. Vytvoříme pro Vás e-shop, díky kterému můžete využívat zajímavé aplikace interně, jako třeba balíkobot nebo iDoklad.

Jaká je sazba za vývoj nového e-shopu?

Nastavení a úprava e-shopu na platformě Shoptet se účtuje sazbou 900 Kč /hod

https://www.webotvurci.cz/wp-content/uploads/2018/03/007-cart-450x450.png

Již máte vlastní e-shop a potřebujete konkrétní službu na míru?

Shoptet administrace

Ušetříme vám až 70% vašeho času u klikání a hledání zbytečně schovaných tlačítek, která jsou pro vás důležitá. Díky naší práci, bude ta vaše mnohem efektivnější.

VÍCE
Shoptet zakázkový vývoj

Konfigurátory pro uživatele, formuláře, či rozšíření vícero funkcí shoptetu. Upravíme a vylepšíme vaši šablonu o funkce, které vytvoří hodnotnější uživatelské prostředí.

VÍCE
Úprava Shoptet šablon

Redesign, úprava detailů a vyšperkování vaší šablony k dokonalosti. Prokonzultujeme s vámi možné zlepšení, rozšíření funkcí a nakódujeme vám šablonu na míru.

VÍCE
Design
Cena
Funkčnost

Zaujali jsme vás?
Napište nám a my se do 24 hodin ozveme

Reference