Tvorba webu

Naši klienti jsou malé, střední firmy i velké společnosti. Mezi klienty naleznete také soukromé osoby či neziskové organizace, které chtějí mít vkusnou a sebevědomou prezentaci na internetu.

Naprogramujeme pro Vás web všeho druhu na míru

Zajistíme pro Vás nejrůznější varianty webových stránek. Vytvoříme pro vás vše od jednoduchých prezentačních webů, až po ty nejkomplexnější s členskými sekcemi, vlastním e-shopem, kalkulačkami apod.

Víme, že vlastní kvalitní web je dneska základ úspěšného podnikání

Schopnost prezentovat se v online světě je dnes pro firmy nezbytností. Podíl lidí, kteří denně používají internet, neustále roste. Stejně tak roste i podíl nakupování online, které se stává rutinní záležitostí. Lidé si zvykli vyhledávat informace online, a pokud Vás online nenajdou, nejspíše už po Vás pátrat vůbec nebudou. Buďte vidět, svěřte nám Váš digitální svět a velmi brzy uvidíte změny.

https://www.webotvurci.cz/wp-content/uploads/2018/03/001-monitor-1-450x450.png

Máte-li již vlastní web, neváhejte se podívat na naše další služby!

Zakázkový vývoj

Časově nejnáročnější část téměř jakékoliv analýzy je sběr dat - úmorné a rutinní proklikávání se weby, kopírování a třídění informací. My tento problém automatizujeme a elegantně vyřešíme.

VÍCE
Shoptet

Vytvoříme vám e-shop na platformě shoptet. Kompletní servis a podpora v jednom. Napište nám, domluvíme si společnou konzultaci a dáme se do práce.

VÍCE
Správa webu

Svěřte nám váš web do rukou a my se postaráme o všechno, co je potřeba. Aktualizace šablon, pluginů, vytváření pravidelných záloh. My zkrátka vše kontrolujeme za vás a vy můžete bez starostí rozvíjet vaše podnikání.

VÍCE
Weby na míru
Precizní zobrazení na všech zařízeních
Vy jste pro nás vždy na prvním místě

Zaujali jsme vás?
Napište nám a my se do 24 hodin ozveme

Neradi využíváte formuláře? Nevadí, můžete se také ozvat na náš tel 728 089 029 Tomáš Drdla - jednatel.

Reference