Něco málo o nás

Nebudeme vás nudit otřepanými frázemi, že jsem inovativní (což jsme) a že jsme do práce opravdu zapálení, což jste určitě četli už mockrát. Místo toho vám naservírujeme fakta.

Tvorbě webů, eshopů a programování se věnujeme už od roku 2009 a od té doby jich máme na kontě již spoustu jak je patrné z našeho portfolia. Takové to napsali o nás, kde si mnozí dávají 5 hvězdiček a psali jim to kamarádi a známí, tak to jsou u nás skuteční klienti, se kterými spolupracujeme na všem možném.  Většina z nich komunikovala s Tomem, našim hlavním guru, který má na IT experta bezvadný přístup ke klientům, ostatně zkuste zavolat a hned pochopíte.

//www.webotvurci.cz/wp-content/uploads/2020/08/frontman.png
//www.webotvurci.cz/wp-content/uploads/2019/07/gfluence.png

A co je na nás nejlepší? S klienty mluvíme bez zbytečné hatmatilky a opravdu srozumitelně. Když máte nějaký projekt, návrh, který by mohl být problematický, tak vám to řekneme hned v úvodu, abychom vám zbytečně nepálili budget, a vymyslíme společně lepší řešení, které bude dávat hlavu a patu.

Tento model nám funguje u IT společností, personálních agentur, rodinných i developerských firem. Máte projekt, který chcete posunout dál? Stačí najet dolů a napsat nám přes náš kontaktní formulář. Budeme se těšit!

Náš tým

//www.webotvurci.cz/wp-content/uploads/2020/09/IMG_20190702_103608-scaled.jpg
Webotvůrce

Jan Žáček

Kodér webů, eshopů a správce webů.
//www.webotvurci.cz/wp-content/uploads/2020/10/tomd-1024x678-1.jpg
Jednatel

Tomáš Drdla

Komunikace, management, rozvoj a řízení projektů
//www.webotvurci.cz/wp-content/uploads/2020/11/david-nemec-2.jpg
Wordpress specialista

David Němec

Vývoj wordpress webů a jejich rozšíření

Zaujali jsme vás?
Napište nám a my se do 24 hodin ozveme

Podívejte se na hlavní služby z naší nabídky

Tvorba webu

Vlastnit web je v dnešní době základ. Stejně tak schopnost se prezentovat v online světě, která je pro firmy nezbytností. Prokonzultujeme s Vámi nejrůznější varianty webových stránek a vytvoříme je přesně podle vašich představ.

VÍCE
Shoptet

Vytvoříme vám e-shop na platformě shoptet. Kompletní servis a podpora v jednom. Napište nám, domluvíme si společnou konzultaci a dáme se do práce.

VÍCE
Správa webu

Svěřte nám váš web do rukou a my se postaráme o všechno, co je potřeba. Aktualizace šablon, pluginů, vytváření pravidelných záloh. My zkrátka vše kontrolujeme za vás a vy můžete bez starostí rozvíjet vaše podnikání.

VÍCE

Řekli o nás..

Adrian Kolek
Adrian Kolek
Podnikatel
Za svou kariéru jsem realizoval již 17 projektů a každý z nich měl svůj web. Ale nikdy se mnou nikdo nekomunikoval na tak profesionální úrovni jako Tomáš Drdla. Dodržuje termíny, přidává super nápady z vlastní iniciativy a rád poradí. Kéž by byli i ostatní jako Tomáš. Děkuji moc za již dva krásné weby.
Petr Špetlík
Petr Špetlík
Podnikatel
Práci pana Tomáše mohu jen doporučit. Využil jsem jeho služeb na několik webů a ještě jich máme před sebou několik. Byl jsem překvapen, že to je první webo tvůrce, kterému jsem rozuměl co říká. Byl jsem mile překvapen i množstvím oblastí, ve kterých se vyzná. Je to takový webový konciéř. Jeden web, byl oříšek na zabezpečení a ani zde mne pan Tomáš nezklamal. Již několik specialistů si vylámalo zuby na prolomení webu. Zkusí te to i vy? www.neverejne.com.
Jiří Mouka
Jiří Mouka
Podnikatel
Tomáš mi pomáhal na několika projektech a pokaždé jsem byl překvapený jeho rychlostí a smyslem pro detail. Mohu jenom doporučit 🙂
Martin Luňák
Martin Luňák
Marketingový GURU
Na Tomášovi oceňuji jeho všeho upřímnost, kreativitu a všestrannost, které využívá i ve spolupráci se mnou na strategii mého marketingu. Když se chci podívat na svůj nápad z více úhlů pohledu a zároveň chci mít komplexní pohled Tomáš je právě tím člověkem, koho vyhledávám - říká jak to je, né jak to chci slyšet. Vše co radí podkládá fakty. Pokud chcete na to co děláte více pohledů a ne med kolem pusy doporučuji Vám oslovit Tomáše.
David Skoupý
David Skoupý
Marketingový GURU
Tomáš dokáže dát projektům velkou přidanou hodnotu, kterou získal vlastním podnikáním. Díky tomu ho mohu doporučit pro každého podnikatele či firmu, která potřebuje na propagaci na internetu zapracovat.
Martin Kůra
Martin Kůra
Senior SEO Consultant
Tom je v první řadě skvělý parťák do businessu. Má business myšlení a dokáže ho skloubit s tvorbou webu. To se u webotvůrce často nevidí, a nejen proto jsou jím vytvářené projekty úspěšné. Záleží mu na úspěchu vašeho podnikání a spoluvytvářet váš úspěch Toma viditelně baví. Proaktivně navrhuje řešení - pokud jde něco udělat jednoduše, Tom najde cestu. Pokud úkol vyžaduje preciznost, můžete se na něj spolehnout. Jedná férově, umí přiznat chybu a i vás na chybu upozornit, což vás posouvá dopředu. Za 2 roky spolupráce bych neměnil.